No more expenses
with us!

We provide free
accomodation for you

Cash advance after
one work week

We provide transportation
to every work unit

We can help with
debt relief

CNC SOUSTRUŽNÍK/ ČKA

  • Job offer is still active
10 €/per hour
Baden Württemberg

Oblast:

  • Strojírenství

Náplň práce:

  • obsluha CNC strojů s řídicím systémem SIEMENS SINUMERIK/ Mazatrol/ Fanuc
  • programovaní CNC strojů s až třemi osy
  • programování dle  technické dokumentace
  • výroba malosérie
  • samostatná vhodná volba a výměna nářadí
  • přestavba a kontrola výrobního procesu
  • kontrola kvality, měření
  • odpovědnost za vyrobené díly
  • dodržování předepsaných výrobních kroků
  • směnný provoz
  • místo výkonu práce Baden Württemberg

Požadujeme:

  • vedomosti a zkušenosti s řídicím systémem SIEMENS SINUMERIK/ Mazatrol/ Fanuc
  • čtení technických výkresů
  • technické myšlení
  • praxi v oboru min 1 rok
  • znalost německého jazyka na komunikativní úrovni (min. úroveň B1)
  • vlastní auto podmínkou nakolik se jezdí na směny

Nabízíme:

  • německá pracovní smlouva podle německých podmínek na dobu neurčitou
  • mzda od 10,98€/ hod (závislé od kvalifikace a dosavadních zkušenstí) + 25€/ den diéta
  • ubytování sprostředkováno zaměstnavatelem, pracovník si ho hradí sám (cena ubytování je 15€- 25€ přičemž je závislá od ročního období a regionu)
  • možnost osobního a kvalifikačního rozvoje s vyhlídkou dlouhodobé spolupráce
  • termínově přesné a korektní vyplácení mzdy

Are you interested in this job offer? Contact us