No more expenses
with us!

We provide free
accomodation for you

Cash advance after
one work week

We provide transportation
to every work unit

We can help with
debt relief

SVÁŘEČ/KA WIG/ TIG

  • Job offer is still active
10 €/per hour
Baden Württemberg

Oblast:

  • Stavebnictví a strojírenství

Náplň práce:

  • svařování v různych průmyslových nebo stavebních oblastech
  • další práce podle pokynů vedoucího
  • svařování podle výkresové dokumentace
  • denní komunikace s nadřízeným

Požadujeme:

  • platné oprávnění WIG 141 výhodou
  • praxe ve svařování podmínkou
  • němčina na komunikativní úrovni podmínkou
  • vlastní auto výhodou
  • nutný zkušební svár u zaměstnavatele v Chemnitzu

Nabízíme:

  • stálou práci na HPP na dobu neurčitou
  • mzda od 10€/hod brutto (závisí od praxe a jazykové zdatnosti)+ denná diéta nebo cestovní příspěvek
  • ubytování hradí zaměstnavatel anebo zaměstnanec (výška nájmu se pohybuje od 200€ - 350€ v závislosti od regiónu a ročního období resp. sezóny)
  • dlouhodobá práce v Německu + možnost turnusů
  • korektní a termínově přesné vyplácení mzdy
  • nástup možný dohodou

Are you interested in this job offer? Contact us