S námi nebudete mít
žádné další výdaje

Zajistíme
vám ubytování

Zálohy na mzdu
po týdnu

Zajistíme dopravu
do každého střediska

Pomůžeme
s oddlužením

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/CE

  • Nabídka je aktivní
  • Ubytování zdarma
17 000 Kč
Břeclav

Oblast:

  • Strojírenství

Náplň práce:

  • manuální zručnost, ochota pracovat ve směnném provozu (2 směny – ranní/odpolední 8 hod)
  • fyzická zdatnost, čtení výkresů, montáž součástek a jednotek do výtahů a eskalátorů – jedná se o kovové části a skleněné
  • výplně v zábradlí eskalátorů a bočnic výtahů
  • zodpovědnost, samostatnost

Požadujeme:

  • praxe na montážích – vrtačka, akuvrták, šroubovák atd.
  • fyzická zdatnost, SOU – vyučení (není nutno v oboru)
  • manuální zručnost, alespoň základy čtení výkresů

Nabízíme:

  • práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • ubytování zdarma
  • místo výkonu práce Břeclav
  • výhodné platové podmínky 17.000 – 22.000 Kč/hod
  • nástup možný IHNED

Máte zájem o tuto práci? Napište nám