S námi nebudete mít
žádné další výdaje

Zajistíme
vám ubytování

Zálohy na mzdu
po týdnu

Zajistíme dopravu
do každého střediska

Pomůžeme
s oddlužením

OPERÁTOR/KA V AUTOMOBILOVÉ VÝROBĚ

  • Nabídka není aktivní
  • Ubytování zdarma
19 000 Kč
okr. Tachov

Oblast:

  • Automotive

Náplň práce:

  • práce ve tří směnném provozu (7,5 hod směny)
  • skládání předních autosedaček podle předepsaných postupů pro Citroen C3, Jaguar, Audi…
  • práce na výrobní lince, čisté pracovní prostředí

Požadujeme:

  • požadujeme manuální zručnost, fyzická zdatnost
  • samostatnost, zodpovědný přístup k práci, preciznost, kvalita

Nabízíme:

  • výhodné platové podmínky, nástupní mzda od 19.000 Kč/měsíce
  • prémie + 20% docházkový a výkonnostní bonus = celková mzda tedy 23.000 - 25.000 Kč/měsíc čistá mzda
  • možnost ubytování zdarma a bezplatná doprava firemním autobusem (Plzeň, Nýřady, Heřmanova Huť, Stříbro, Kladruby, Tachov, Stříbro a okolí...)
  • práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • stravné – výběr z pěti jídel zcela zdarma, kvartální odměny
  • místo výkonu práce Ostrov u Stříbra okr. Tachov
  • nástup možný IHNED

Máte zájem o tuto práci? Napište nám