S námi nebudete mít
žádné další výdaje

Zajistíme
vám ubytování

Zálohy na mzdu
po týdnu

Zajistíme dopravu
do každého střediska

Pomůžeme
s oddlužením

OPERÁTOR/KA V AUTOMOBILOVÉ VÝROBĚ

  • Nabídka není aktivní
  • Ubytování zdarma
735 €
Voděrady

Oblast:

  • Automotive

Náplň práce:

  • práce ve tří směnném provozu (7,5 hod směny)
  • skládání předních autosedaček podle předepsaných postupů pro Citroen C3, Audi, Jaguar
  • práce na výrobní lince, čisté pracovní prostředí

Požadujeme:

  • požadujeme manuální zručnost, fyzická zdatnost
  • samostatnost, zodpovědný přístup k práci, preciznost na kvalitu

Nabízíme:

  • Výhodné platové podmínky od 735 – 850 EUR/měsíce
  • Prémie + 10% docházkový a výkonnostní bonus
  • Možnost ubytování zdarma, nebo bezplatná doprava firemním autobusem (Senec, Pezinok, Trnava, Jelky, Hlohovec a okolí...)
  • Práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Příspěvek na stravu 3,60 EUR/ stravenka
  • Místo výkonu práce Voděrady, Slovensko
  • Nástup možný IHNED

Máte zájem o tuto práci? Napište nám